Moja Przygoda z zestawem do kompleksowego oczyszczania Colon Pack

Stał na półce, wciąż nie używany. Smutny i samotny. Co miałem po niego sięgnąć to odkładałem na później.

Zmotywowało mnie badanie żywej kropli krwi i to, co zobaczyłem. Ładna krew, brak niedoborów, bez zakwaszenia,nieco kolonii grzybów. Duma mnie mnie rozpiera, że widać że się suplementuję itp. aż tu nagle jest –psaożyt – przywra.

Od razu ściągnąłem Colon  Pack z półki i zacząłem używać. Używałem zgodnie z przepisem . Okazało się to tak naprawdę w miarę proste i mało uciążliwe. Mam tu kilka obserwacji i uwag.

Błonnik CoFiber bardzo mi zasmakował . Spodobało mi się bardzo to, że człowiek jest po nim syty i śmiało może zastępować jakby co kolację. Herbatka oczyszczająca pięknie działa i rano biegnie się do łazienki po jej wieczornym wypiciu. Tu jednak uwaga – na początek należy ją parzyć góra 3 minuty, aby ganianie/gonienie dnia następnego nie było zbyt uciążliwe.

Po około 6-7 dniach nastąpił kryzys. Osłabienie, ból i lekkie zawroty głowy. Hurra ucieszyłem się – preparaty działają a toksyny uwalniają się.

Po zakończeniu kuracji czułem się lżejszy. Wykonałem badanie kropli kwi i przywry nie było widać.

Ok. Wszystko fajnie, ale zapytasz się co to jest ten Colon Pack.?

Miałem tą przyjemność, że poznałem osobiście i słuchałem wykładu twórcy tego zestawu preparatów. Widziałem autentyczne fotografie pasożytów, złogów kałowych usuniętych dzięki preparatom. Podaliśmy produkty na rynek, do znajomych którzy chcieli je przetestować i byli bardzo zadowoleni. U niektórych mogą wystąpić wysypki, pogorszenie samopoczucia itp., wtedy należy na chwilę odstawić , bądź zmniejszyć ilość przyjmowanych produktów, wykonać ”telefon do przyjaciela”. Podczas kuracji Colonem, aby wykorzystać ją jak najefektywniej dobrze jest odstawić białe pieczywo, słodycze , mięso.

Colon Pack to kompleksowy zestaw do oczyszczania organizmu.

Preparat Parasine Plus stwarza nieprzyjazne dla wszędobylskich pasożytów środowisko i powoduje, że chętnie opuszczą one twój organizm. Pozostałe preparaty pomagają wygonić nie chcianych lokatorów i porządnie posprzątać nas w środku.

Jaki korzyści dla Ciebie ? Oszczędność pieniędzy bo wzrośnie skuteczność wszystkich działań pro zdrowotnych które robisz (np. lepsze wykorzystanie suplementów itp.)

Zbudowanie solidnego fundamentu pod wszystkie kuracje, diety i to co lubisz – dobre lub bardzo dobre samopoczucie.

Colon Pack zawiera następujące produkty:

Parasine Plus został zaprojektowany tak, by pomóc w oczyszczaniu i usuwaniu z Twojego ciała niechcianych pasożytów i toksyn. Zawiera najwyższej jakości składniki ziół znanych ze swych właściwości oczyszczających. Pomoże Ci skutecznie oczyścić się z pasożytów i toksyn bez skutków ubocznych, jakie występują po stosowaniu preparatów chemicznych. Suplement ten, działając oczyszczająco, łagodzi dolegliwości dróg moczowych i układu trawiennego.

CoFiber został zaprojektowany tak, by pomóc w oczyszczaniu Twojego ciała. Zawiera najwyższej jakości składniki ziół znanych ze swych właściwości oczyszczających. Ta zbalansowana formuła składa się z kilkudziesięciu ziół, oraz błonników rozpuszczalnych i nierozpuszczalnych w wodzie. Badania wykazały , że błonnik rozpuszczalny dostarcza wiele zdrowotnych korzyści dla organizmu, podczas gdy błonnik nierozpuszczalny pomaga usunąć z jelit toksyny oraz inne nieczystości (np. złogi kałowe). Dodatkowo błonnik pomaga w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała, ponieważ wywołuje uczucie sytości w żołądku, przez co automatycznie mniej jesz. Ma korzystny wpływ na przewód pokarmowy oraz wspomaga prawidłowe trawienie i wydalanie.

Naturalna Herbata Oczyszczająca to herbata na bazie naturalnych składników, wspomagająca usuwanie toksycznych substancji z organizmu. Odpowiednio dobrane komponenty przyczyniają się do poprawy funkcjonowania żołądka, jelit i nerek, a także do lepszego przyswajania składników odżywczych przez organizm. Ułatwia wypróżnianie.

Zalecenia: Dla zachowania optymalnego zdrowia zaleca się używać Colon Pack dwa razy do roku (lub częściej jeżeli zachodzi taka potrzeba).

Uwaga: Nie zalecamy powyższego programu dla kobiet ciężarnych i karmiących piersią.

Parasine Plus, CoFiber i Naturalna Herbata Oczyszczająca mogą być stosowane w zestawieniach pojedynczych.

Colon Pack firmy MITRA łączy unikalny i kompletny zestaw produktów tak dobranych, by pomóc Twojemu ciału skutecznie oczyścić się.

Jeżeli chcesz teraz kupić i stosować :

Zestawy Colon Pack możesz kupować na naszej stronie ( sklep) lub rejestrując się na portalu www.noveaidea.com ( kod rabatowy Q8HQT3PN)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *